full screen background image

Orar gimnaziu

 

5 Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 5
Cultură civică
STICLARU
5
Istorie
CIOCHINĂ
5
Lb. engleză
ARITON
5
Lb. engleză
ARITON
5
Muzică
ANDRONE
09:00 5
Matematică
JUPENSCHI
5
Religie
MÎȘU
5
Matematică
JUPENSCHI
5
Istorie
CIOCHINĂ
5
Matematică
JUPENSCHI
10:00 5
Lb. română
MILOIU
5
Matematică
JUPENSCHI
5
Lb. română
MILOIU
5
Ed. tehnologică
GABOR
5
Lb. română
MILOIU
11:00 5
Lb. engleză
ARITON
5
Geografie
ȘERBAN
5
Dirigenție
MILOIU
5
Lb. română
MILOIU
5
Lb. franceză
AGACHI
12:00 5
Ed. fizică
SAVA
5
Ed. fizică
SAVA
5
Desen
RADU
5
Biologie
RAFAILĂ
5
Informatică și TIC
PIȘTEA
13:00 5
Informatică și TIC
PIȘTEA
5
Lb. engleză
ARITON
5
Lb. franceză
AGACHI
-x-
14:00 -X-

6 Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 6
Lb. engleză
ARITON
6
Fizică
BASOC
6
Matematică
CODREANU
6
Fizică
BASOC
6
Geografie
DRAGOMIR
09:00 6
Lb. română
MITROIU
6
Ed. fizică
SAVA
6
Lb. franceză
PAIZAN
6
Ed. tehnologică
GABOR
6
Muzică
ANDRONE
10:00 6
Lb. română
MITROIU
6
Matematică
CODREANU
6
Lb. română
MITROIU
6
Matematică
CODREANU
6
Matematică
CODREANU
11:00 6
Ed. fizică
SAVA
6
Religie
MÎȘU
6
Lb. engleză
ARITON
6
Lb. română
MITROIU
6
Dirigenție
MITROIU
12:00 6
TIC
PIȘTEA
6
Lb. engleză
ARITON
6
Biologie
RAFAILĂ
6
Lb. engleză
ARITON
6
Istorie
RUGINĂ
13:00 6
Lb. franceză
PAIZAN
6
Desen
RADU
6
Biologie
RAFAILĂ
-x-
14:00 -X-

7 Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 7
Ed. fizică
SAVA
7
Ed. fizică
SAVA
7
Dirigenție
RAFAILĂ
7
Geografie
ȘERBAN
7
Istorie
RUGINĂ
09:00 7
Lb. franceză
AGACHI
7
Cultură civică
STICLARU
7
Matematică
TUDOR
7
Fizică
BASOC
7
Lb. română
MITROIU
10:00 7
Biologie
RAFAILĂ
7
Fizică
BASOC
7
Lb. franceză
AGACHI
7
Lb. română
MITROIU
7
Matematică
TUDOR
11:00 7
Matematică
TUDOR
7
Matematică
TUDOR
7
TIC
PANFIL
B17
7
Ed. tehnologică
GABOR
7
Muzică
ANDRONE
12:00 7
Lb. română
MITROIU
7
Lb. română
MITROIU
7
Lb. engleză
DRUG
7
Chimie
BÎRGĂOANU
7
Chimie
BÎRGĂOANU
13:00 7
Lb. engleză
DRUG
7
Lb. engleză
DRUG
7
Religie
MÎȘU
7
Lb. engleză
DRUG
7
Biologie
RAFAILĂ
14:00 7
Desen
RADU
-X-

8 Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 8
Lb. română
MITROIU
8
Lb. engleză
CIUGUDEAN
8
Matematică
MOLDOVEANU
8
Ed. tehnologică
GABOR
8
Lb. română
MITROIU
09:00 8
Dirigenție
ANDRONE
8
Fizică
BASOC
8
Chimie
GHIUȘ
8
Lb. engleză
CIUGUDEAN
8
Lb. engleză
CIUGUDEAN
10:00 8
Lb. engleză
CIUGUDEAN
8
Cultură civică
STICLARU
8
Religie
MÎȘU
8
Fizică
BASOC
8
Chimie
GHIUȘ
11:00 8
Matematică
MOLDOVEANU
8
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
8
Geografie
ȘERBAN
8
Matematică
MOLDOVEANU
8
Biologie
RAFAILĂ
12:00 8
Lb. franceză
PAIZAN
8
Lb. franceză
PAIZAN
8
Lb. română
MITROIU
8
Lb. română
MITROIU
8
Matematică
MOLDOVEANU
13:00 8
Ed. fizică
SAVA
8
Lb. latină
CERCEL
8
Matematică suplimentar
MOLDOVEANU
8
Istorie
RUGINĂ
8
Istorie
RUGINĂ
14:00 8
Geografie
ȘERBAN
-X-