full screen background image

Orar gimnaziu

 

5
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 5
Matematică
JUPENSCHI
5
Matematică
JUPENSCHI
5
Ed. fizică
SAVA
5
Ed. tehnologică
GABOR
5
Matematică
JUPENSCHI
09:00 5
Geografie
ȘERBAN
5
Istorie
CIOCHINĂ
5
Lb. română
MILOIU
5
Istorie
CIOCHINĂ
5
Muzică
ANDRONE
10:00 5
Lb. română
MILOIU
5
Ed. fizică
SAVA
5
Informatică și TIC
PIȘTEA
5
Lb. română
MILOIU
5
Cultură civică
STICLARU
11:00 5
Lb. franceză
AGACHI
5
Religie
MÎȘU
5
Lb. engleză
ARITON
5
Matematică
JUPENSCHI
5
Lb. română
MILOIU
12:00 5
Lb. engleză
ARITON
5
Lb. franceză
AGACHI
5
Desen
RADU
5
Dirigenție
MILOIU
5
Biologie
RAFAILĂ
13:00 5
Informatică și TIC
PIȘTEA
5
Lb. engleză
ARITON
5
Lb. engleză
ARITON
14:00

înapoi la început

6
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 6
Matematică
CODREANU
6
Fizică
BASOC
6
Matematică
CODREANU
6
Matematică
CODREANU
6
Religie
MÎȘU
09:00 6
Lb. engleză
ARITON
6
Ed. fizică
SAVA
6
Lb. engleză
ARITON
6
Fizică
BASOC
6
Matematică
CODREANU
10:00 6
Lb. română
MITROIU
6
Lb. engleză
ARITON
6
Lb. română
MITROIU
6
Ed. tehnologică
GABOR
6
Lb. română
MITROIU
11:00 6
TIC
PIȘTEA
6
Lb. franceză
PAIZAN
6
Biologie
RAFAILĂ
6
Lb. română
MITROIU
6
Istorie
RUGINĂ
12:00 6
Biologie
RAFAILĂ
6
Geografie
DRAGOMIR
6
Ed. fizică
SAVA
6
Lb. engleză
ARITON
6
Lb. franceză
PAIZAN
13:00 6
Dirigenție
MITROIU
6
Desen
RADU
6
Muzică
ANDRONE
14:00

înapoi la început

7
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 7
Muzică
ANDRONE
7
Matematică
TUDOR
7
Matematică
TUDOR
7
Fizică
BASOC
7
Istorie
RUGINĂ
09:00 7
Ed. fizică
SAVA
7
Fizică
BASOC
7
Cultură civică
STICLARU
7
Lb. română
MITROIU
7
Biologie
RAFAILĂ
10:00 7
Geografie
ȘERBAN
7
TIC
PANFIL
B17
7
Lb. engleză
DRUG
7
Matematică
TUDOR
7
Lb. engleză
DRUG
11:00 7
Matematică
TUDOR
7
Lb. engleză
DRUG
7
Chimie
BÎRGĂOANU
7
Ed. tehnologică
GABOR
7
Lb. română
MITROIU
12:00 7
Lb. franceză
AGACHI
7
Lb. română
MITROIU
7
Lb. română
MITROIU
7
Lb. engleză
DRUG
7
Lb. franceză
AGACHI
13:00 7
Religie
MÎȘU
7
Chimie
BÎRGĂOANU
7
Ed. fizică
SAVA
7
Desen
RADU
7
Dirigenție
RAFAILĂ
14:00 7
Biologie
RAFAILĂ

înapoi la început

8
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 8
Lb. engleză
CIUGUDEAN
8
Matematică
MOLDOVEANU
8
Matematică
MOLDOVEANU
8
Lb. română
MITROIU
8
Cultură civică
STICLARU
09:00 8
Biologie
RAFAILĂ
8
Lb. engleză
CIUGUDEAN
8
Dirigenție
ANDRONE
8
Ed. tehnologică
GABOR
8
Lb. engleză
CIUGUDEAN
10:00 8
Matematică
MOLDOVEANU
8
Fizică
BASOC
8
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
8
Fizică
BASOC
8
Istorie
RUGINĂ
11:00 8
Lb. română
MITROIU
8
Lb. română
MITROIU
8
Lb. franceză
PAIZAN
8
Chimie
GHIUȘ
8
Matematică
MOLDOVEANU
12:00 8
Chimie
GHIUȘ
8
Lb. latină
CERCEL
8
Geografie
ȘERBAN
8
Istorie
RUGINĂ
8
Lb. română
MITROIU
13:00 8
Ed. fizică
SAVA
8
Religie
MÎȘU
8
Lb. engleză
CIUGUDEAN
8
Lb. franceză
PAIZAN
8
Matematică suplimentar
MOLDOVEANU
14:00 8
Geografie
ȘERBAN
8
Lb. română suplimentar
MITROIU

înapoi la început