full screen background image

Orar liceu

 
9A Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 9A
Fizică
TUTUNEA
9A
Religie
MÎȘU
9A
Lb. latină
CERCEL
9A
Lb. română
MITROIU
9A
Biologie
RUSU
09:00 9A
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
9A
Istorie
ȘTIRBĂȚ
9A
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
9A
Chimie
GHIUȘ
9A
Lb. franceză
FORNICA
10:00 9A
Logică
PRICOPE
9A
Ed. fizică
SAVA
9A
Lb. franceză
FORNICA
9A
Muzică
ANDRONE
9A
Dirigenție
PRICOPE
11:00 9A
Lb. română
MITROIU
9A
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
9A
Istorie
ȘTIRBĂȚ
9A
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
9A
Geografie
DRAGOMIR
12:00 9A
Geografie
DRAGOMIR
9A
Desen
RADU
9A
Logică
PRICOPE
9A
TIC
BUȘUI
9A
Lb. română
MITROIU
13:00 9A
Matematică
CODREANU
9A
Lb. română
MITROIU
9A
Matematică
CODREANU
9A
Fizică
TUTUNEA
14:00 9A
TIC
BUȘUI
-X-

9B Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 9B
Fizică
DOBROTĂ
9B
Istorie
ȘTIRBĂȚ
9B
Logică
STICLARU
9B
Matematică
BADEA
9B
Lb. română
FERRANT
09:00 9B
Lb. engleză
CIUGUDEAN
9B
Lb. engleză
CIUGUDEAN
9B
Muzică
ANDRONE
9B
Geografie
ȘERBAN
9B
Chimie
BÎRGĂOANU
10:00 9B
Matematică
BADEA
9B
Geografie
ȘERBAN
9B
Fizică
DOBROTĂ
9B
Logică
STICLARU
9B
Dirigenție
CERCEL
11:00 9B
Lb. franceză
HANGANU
9B
Ed. fizică
SAVA
9B
Lb. engleză
CIUGUDEAN
9B
Lb. engleză
CIUGUDEAN
9B
Biologie
RUSU
12:00 9B
TIC
BUȘUI
9B
Religie
MÎȘU
9B
Istorie
ȘTIRBĂȚ
9B
Lb. latină
CERCEL
13:00 9B
Lb. română
FERRANT
9B
Lb. română
FERRANT
9B
Desen
RADU
9B
Lb. română
FERRANT
14:00 9B
TIC
BUȘUI
-X-

9C Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 9C
Informatică
PANFIL
9C
TIC
PANFIL
B17
9C
TIC
PANFIL
B17
9C
Biologie
RAFAILĂ
9C
Chimie
BÎRGĂOANU
09:00 9C
Fizică
DOBROTĂ
9C
Logică
STICLARU
9C
Lb. franceză
FORNICA
9C
Matematică
TUDOR
10:00 9C
Matematică
TUDOR
9C
Matematică
TUDOR
9C
Biologie
RAFAILĂ
9C
Lb. română
BOGHIU
9C
Informatică
PANFIL
11:00 9C
Lb. franceză
FORNICA
9C
Dirigenție
BOGHIU
9C
Lb. română
BOGHIU
9C
Matematică
TUDOR
9C
Religie
CAUTIȘ
12:00 9C
Lb. română
BOGHIU
9C
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
9C
Informatică
PANFIL
9C, 10C
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
9C
Fizică
DOBROTĂ
13:00 9C
Istorie
ROMANDAȘ
9C
Chimie
BÎRGĂOANU
9C
Geografie
DRAGOMIR
9C
Fizică
DOBROTĂ
9C
Lb. română
BOGHIU
14:00 9C
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
9C
Ed. fizică
IFRIM L.
-X-

9D Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 9D
Matematică
JUPENSCHI
9D
Fizică
TUTUNEA
9D
Informatică
IFRIM A.
9D
Lb. franceză
AGACHI
9D
Matematică
JUPENSCHI
09:00 9D
Fizică
TUTUNEA
9D
Istorie
CIOCHINĂ
9D
Lb. engleză
FILIP
9D
Logică
PRICOPE
9D
Lb. franceză
AGACHI
10:00 9D
Ed. fizică
IFRIM L.
9D
Lb. engleză
FILIP
9D
Lb. română
MUTOIU
9D
Lb. română
MUTOIU
9D
Religie
CAUTIȘ
11:00 9D
Lb. engleză
FILIP
9D
Lb. română
MUTOIU
9D, 10D
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
9D
Fizică
TUTUNEA
9D
Lb. engleză
FILIP
12:00 9D
Dirigenție
AGACHI
9D
TIC
PIȘTEA
9D
TIC
PIȘTEA
9D
Matematică
JUPENSCHI
9D
Chimie
GHIUȘ
13:00 9D
Lb. română
MUTOIU
9D
Matematică
JUPENSCHI
9D
Geografie
ȘERBAN
9D
Biologie
RUSU
9D
Biologie
RUSU
14:00 9D
Chimie
GHIUȘ
-X-

9E Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 9E
Biologie
RAFAILĂ
9E
Matematică
CODREANU
9E
Lb. engleză
FILIP
9E
Istorie
CIOCHINĂ
9E
Lb. franceză
AGACHI
09:00 9E
TIC
PIȘTEA
9E
Lb. engleză
FILIP
9E
Chimie
BÎRGĂOANU
9E
Biologie
RAFAILĂ
9E
Matematică
CODREANU
10:00 9E
Lb. engleză
FILIP
9E
Informatică
PIȘTEA
9E
Matematică
CODREANU
9E
Lb. franceză
AGACHI
9E
Lb. engleză
FILIP
11:00 9E
Lb. română
COSMA
9E
Geografie
CHIRILUȘ
9E
Dirigenție
BASOC
9E
Lb. română
COSMA
9E
Fizică
BASOC
12:00 9E
Chimie
BÎRGĂOANU
9E
Lb. română
COSMA
9E
Fizică
BASOC
9E
Matematică
CODREANU
9E
Logică
PRICOPE
13:00 9E
Ed. fizică
IFRIM L.
9E
Fizică
BASOC
9E
Religie
CAUTIȘ
9E, 10E
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
9E
Lb. română
COSMA
14:00 9E
TIC
PIȘTEA
-X-

9F Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 9F
Matematică
MOLDOVEANU
9F, 10F
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
9F
Fizică
TUTUNEA
9F
Dirigenție
PIȘTEA
9F
Informatică
PIȘTEA
09:00 9F
Ed. fizică
IFRIM L.
9F
Matematică
MOLDOVEANU
9F
Istorie
PETCU
9F
Matematică
MOLDOVEANU
9F
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
10:00 9F
Lb. română
NEGOIȚĂ
9F
Chimie
GHIUȘ
9F
Lb. română
NEGOIȚĂ
9F
Chimie
GHIUȘ
9F
Matematică
MOLDOVEANU
11:00 9F
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
9F
Fizică
TUTUNEA
9F
TIC
PIȘTEA
9F
TIC
PIȘTEA
9F
Logică
NEAGOE
12:00 9F
Geografie
ȘERBAN
9F
Biologie
RAFAILĂ
9F
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
9F
Lb. română
NEGOIȚĂ
9F
Fizică
TUTUNEA
13:00 9F
Lb. franceză
HANGANU
9F
Religie
MÎȘU
9F
Biologie
RAFAILĂ
9F
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
9F
Lb. română
NEGOIȚĂ
14:00 -X-

9G Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 9G
Lb. franceză
PAIZAN
9G
Lb. română
MILOIU
9G
Religie
MÎȘU
9G
Lb. română
MILOIU
9G
Lb. franceză
PAIZAN
09:00 9G
Ed. fizică
SAVA
9G, 10G
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
9G
Lb. română
MILOIU
9G
Lb. română
MILOIU
9G
Istorie
RUGINĂ
10:00 9G
Fizică
BASOC
9G
Lb. engleză
DRUG
9G
Lb. engleză
DRUG
9G
Dirigenție
BOROS
9G
Logică
NEAGOE
11:00 9G
Biologie
SECELEANU
9G
Chimie
BÎRGĂOANU
9G
Matematică
BOROS
9G
Lb. engleză
DRUG
9G
Matematică
BOROS
12:00 9G
Matematică
BOROS
9G
Geografie
CHIRILUȘ
9G
Biologie
SECELEANU
9G
Fizică
BASOC
9G
Fizică
BASOC
13:00 9G
TIC
BUȘUI
9G
Chimie
BÎRGĂOANU
9G
TIC
BUȘUI
9G
Informatică
PIȘTEA
14:00 9G
Matematică
BOROS
-X-

10A Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 10A
Psihologie
LUNGU
10A
Lb. română
NEGOIȚĂ
10A
Ed. antreprenorială
PRICOPE
10A
Lb. franceză
FORNICA
10A
Lb. română
NEGOIȚĂ
09:00 10A
Geografie
DRAGOMIR
10A
Matematică
BOROS
10A
Lb. franceză
FORNICA
10A
Lb. engleză
ARITON
10A
Dirigenție
DRAGOMIR
10:00 10A
Matematică
BOROS
10A, 10B
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
10A
Psihologie
LUNGU
10A
Lb. română
NEGOIȚĂ
10A
Geografie
DRAGOMIR
11:00 10A
Fizică
BASOC
10A
Lb. engleză
ARITON
10A
Lb. română
NEGOIȚĂ
10A
Ed. fizică
SAVA
10A
Lb. latină
CERCEL
12:00 10A
Lb. engleză
ARITON
10A
Istorie
ȘTIRBĂȚ
10A
Lb. engleză
ARITON
10A
Biologie
RUSU
10A
Religie
CAUTIȘ
13:00 10A
Istorie
ȘTIRBĂȚ
10A
TIC
ARGHIRE
B17
10A
Istorie
ȘTIRBĂȚ
10A
Fizică
BASOC
14:00 10A
Chimie
BÎRGĂOANU
-X-

10B Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 10B
Geografie
DRAGOMIR
10B
Ed. antreprenorială
PRICOPE
10B
Ed. fizică
SAVA
10B
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
10B
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
09:00 10B
Psihologie
LUNGU
10B
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
10B
Lb. franceză
AGACHI
10B
Lb. franceză
AGACHI
10B
Biologie
RUSU
10:00 10B
Dirigenție
SAVA
10A, 10B
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
10B
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
10B
Istorie
ȘTIRBĂȚ
10B
Matematică
BOROS
11:00 10B
Lb. română
FERRANT
10B
Lb. latină
CERCEL
10B
Psihologie
LUNGU
10B
Fizică
BASOC
10B
Lb. română
FERRANT
12:00 10B
Fizică
BASOC
10B
Religie
MÎȘU
10B
Chimie
BÎRGĂOANU
10B
Lb. română
FERRANT
10B
Lb. română
FERRANT
13:00 10B
Matematică
BOROS
10B
Geografie
DRAGOMIR
10B
Istorie
ȘTIRBĂȚ
10B
Istorie
ȘTIRBĂȚ
14:00 10B
TIC
ARGHIRE
B17
-X-

10C Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 10C
Matematică
CODREANU
10C
Lb. franceză
FORNICA
10C
Psihologie
LUNGU
10C
Ed. antreprenorială
PRICOPE
10C
Matematică
CODREANU
09:00 10C
Biologie
RAFAILĂ
10C
Lb. română
MUTOIU
10C
Informatică
PANFIL
B17
10C
Lb. engleză
DRUG
10C
Lb. română
MUTOIU
10:00 10C
Lb. română
MUTOIU
10C
Fizică
SANDU
10C
Chimie
GHIUȘ
10C
Lb. franceză
FORNICA
10C
Istorie
RUGINĂ
11:00 10C
TIC
PANFIL
B17
10C
Matematică
CODREANU
10C
Fizică
SANDU
10C
Matematică
CODREANU
10C
Dirigenție
PANFIL
12:00 10C
Lb. engleză
DRUG
10C
Lb. engleză
DRUG
10C
Religie
CAUTIȘ
9C, 10C
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
10C
Fizică
SANDU
13:00 10C
Chimie
GHIUȘ
10C
Ed. fizică
IFRIM L.
10C
Lb. engleză
DRUG
10C
Ed. fizică
IFRIM L.
10C
Geografie
DRAGOMIR
14:00 10C
Biologie
RAFAILĂ
-X-

10D Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 10D
Fizică
BASOC
10D
Lb. engleză
FILIP
10D
Matematică
JUPENSCHI
10D
Matematică
JUPENSCHI
10D
Lb. engleză
FILIP
09:00 10D
Geografie
ȘERBAN
10D
Lb. română
COSMA
10D
Biologie
SECELEANU
10D
Lb. engleză
FILIP
10D
Lb. română
COSMA
10:00 10D
Biologie
SECELEANU
10D
Chimie
BÎRGĂOANU
10D
Ed. antreprenorială
PRICOPE
10D
TIC
PIȘTEA
10D
Chimie
BÎRGĂOANU
11:00 10D
Ed. fizică
IFRIM L.
10D
Matematică
JUPENSCHI
9D, 10D
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
10D
Ed. fizică
IFRIM L.
10D
Matematică
JUPENSCHI
12:00 10D
Lb. engleză
FILIP
10D
Fizică
BASOC
10D
Lb. franceză
PAIZAN
10D
Lb. română
COSMA
10D
Psihologie
LUNGU
13:00 10D
Religie
CAUTIȘ
10D
Istorie
ȘTIRBĂȚ
10D
Dirigenție
COSMA
10D
Fizică
BASOC
10D
Lb. franceză
PAIZAN
14:00 10D
Informatică
PIȘTEA
-X-

10E Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 10E
Lb. engleză
FILIP
10E
Fizică
SANDU
10E
Ed. fizică
IFRIM L.
10E
Chimie
GHIUȘ
10E
Informatică
PANFIL
B17
09:00 10E
Lb. română
MILOIU
10E
Informatică
PANFIL
B17
10E
Ed. antreprenorială
PRICOPE
10E
Matematică
BADEA
10E
Dirigenție
SANDU
10:00 10E
TIC
PANFIL
B17
10E
Lb. franceză
AGACHI
10E
Geografie
ȘERBAN
10E
Lb. franceză
AGACHI
11:00 10E
Matematică
BADEA
10E
Lb. română
MILOIU
10E
Biologie
SECELEANU
10E
Religie
GROZESCU
10E
Fizică
SANDU
12:00 10E
Chimie
GHIUȘ
10E
Istorie
PETCU
10E
Ed. fizică
IFRIM L.
10E
Lb. engleză
FILIP
13:00 10E
Fizică
SANDU
10E
Lb. română
MILOIU
9E, 10E
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
10E
Psihologie
LUNGU
14:00 10E
Biologie
SECELEANU
-X-

10F Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 10F
Ed. antreprenorială
PRICOPE
9F, 10F
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
10F
Fizică
DOBROTĂ
10F
Lb. engleză
FILIP
10F
Ed. fizică
IFRIM L.
09:00 10F
Lb. engleză
FILIP
10F
Lb. română
BOGHIU
10F
Dirigenție
IFRIM L.
10F
Matematică
JUPENSCHI
10F
Lb. engleză
FILIP
10:00 10F
Geografie
DRAGOMIR
10F
Lb. română
BOGHIU
10F
Matematică
JUPENSCHI
10F
Chimie
BÎRGĂOANU
10F
Psihologie
LUNGU
11:00 10F
Lb. franceză
AGACHI
10F
Lb. engleză
FILIP
10F
Biologie
RAFAILĂ
10F
Biologie
RAFAILĂ
10F
Fizică
DOBROTĂ
12:00 10F
Fizică
DOBROTĂ
10F
Matematică
JUPENSCHI
10F
Ed. fizică
IFRIM L.
10F
Religie
GROZESCU
10F
Lb. română
BOGHIU
13:00 10F
Chimie
BÎRGĂOANU
10F
TIC
ARGHIRE
B17
10F
Informatică
IFRIM S.
10F
Lb. franceză
AGACHI
10F
Matematică
JUPENSCHI
14:00 10F
Istorie
PETCU
-X-

10G Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 10G
Geografie
ȘERBAN
10G
Matematică
BOROS
10G
Istorie
PETCU
10G
Ed. fizică
SAVA
10G
Psihologie
LUNGU
09:00 10G
Lb. engleză
ARITON
9G, 10G
Desen/Muzică
ANDRONE, RADU
10G
Lb. engleză
ARITON
10G
Lb. română
MITROIU
10G
Matematică
BOROS
10:00 10G
Lb. franceză
PAIZAN
10G
Biologie
SECELEANU
10G
Dirigenție
ARITON
10G
Lb. engleză
ARITON
10G
Lb. română
MITROIU
11:00 10G
Matematică
BOROS
10G
Fizică
BASOC
10G
Ed. antreprenorială
PRICOPE
10G
Chimie
GHIUȘ
10G
Chimie
GHIUȘ
12:00 10G
Biologie
SECELEANU
10G
TIC
ARGHIRE
B17
10G
Informatică
IFRIM S.
10G
Matematică
BOROS
10G
Lb. franceză
PAIZAN
13:00 10G
Fizică
BASOC
10G
Lb. română
MITROIU
10G
Fizică
BASOC
10G
Religie
GROZESCU
14:00 10G
Ed. fizică
SAVA
-X-

11A Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 11A
Istorie
ROMANDAȘ
11A
Lb. latină
CERCEL
11A
TIC
JIPA
B13
11A
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11A
Religie
CAUTIȘ
09:00 11A
Lb. franceză
PAIZAN
11A
Lb. română
MILOIU
11A
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11A
Sociologie
STICLARU
11A
Gramatică prin instrumente TIC
BOGHIU
10:00 11A
Geografie
ȘERBAN
11A
Istoria recentă a Romaniei
ȘTIRBĂȚ
11A
Oral production and interaction
CIUGUDEAN
11A
Ed. fizică
SAVA
11A
Muzică
ANDRONE
11:00 11A
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11A
Economie
PRICOPE
11A
Istorie
ROMANDAȘ
11A
Literatură universală
FERRANT
11A
Economie aplicată
PRICOPE
12:00 11A
Dirigenție
CAUTIȘ
11A
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11A
Lb. română
MILOIU
11A
Lb. română
MILOIU
11A
Lb. română
MILOIU
13:00 11A
Științe
SECELEANU
11A
Lb. franceză
PAIZAN
11A
Lb. franceză
PAIZAN
11A
Lb. latină
CERCEL
14:00 -X-

11B Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 11B
Muzică
ANDRONE
11B
Gramatică prin instrumente TIC
BOGHIU
11B
Lb. franceză
PAIZAN
11B
Literatură universală
FERRANT
11B
Lb. engleză
CIUGUDEAN
09:00 11B
Istorie
ROMANDAȘ
11B
Științe
SECELEANU
11B
Lb. latină
CERCEL
11B
Lb. română
FERRANT
11B
Dirigenție
LUNGU
10:00 11B
TIC
PIȘTEA
11B
Lb. latină
CERCEL
11B
Introducere în studiul sweet flute
ANDRONE
11B
Lb. franceză
PAIZAN
11B
Lb. franceză
PAIZAN
11:00 11B
Economie
PRICOPE
11B
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11B
Religie
MÎȘU
11B
Vers le DELF B2
FORNICA
11B
Sociologie
LUNGU
12:00 11B
Lb. română
FERRANT
11B
Lb. română
FERRANT
11B
Istorie
ROMANDAȘ
11B
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11B
Geografie
DRAGOMIR
13:00 11B
Ed. fizică
SAVA
11B
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11B
Geografie
DRAGOMIR
11B
Lb. română
FERRANT
14:00 -X-

11C Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 11C
Matematică
TUDOR
11C
Matematică
TUDOR
11C
Dirigenție
MUTOIU
11C
Matematică
TUDOR
11C
Lb. română
MUTOIU
09:00 11C
Economie
PRICOPE
11C
Lb. română
MUTOIU
11C
Fizică
TUTUNEA
11C
Chimie
GHIUȘ
10:00 11C
Fizică
TUTUNEA
11C
Informatică
IFRIM S.
B13
11C
Matematică
TUDOR
11C
Informatică
IFRIM S.
B13
11C
Lb. franceză
FORNICA
11:00 11C
Biologie
RAFAILĂ
11C
Religie
CAUTIȘ
11C
Fizică
TUTUNEA
12:00 11C
Lb. română
MUTOIU
11C
Lb. franceză
FORNICA
11C
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11C
Geografie
DRAGOMIR
11C
Istorie
ȘTIRBĂȚ
13:00 11C
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11C
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11C
Ed. fizică
IFRIM L.
11C
Lb. engleză
CIUGUDEAN
14:00 -X-

11D Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 11D
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11D
Matematică
MOLDOVEANU
11D
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11D
Informatică
PANFIL
11D
Fizică
DOBROTĂ
09:00 11D
Economie
PRICOPE
11D
Religie
CAUTIȘ
11D
Matematică
MOLDOVEANU
11D
Fizică
DOBROTĂ
10:00 11D
Lb. franceză
AGACHI
11D
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11D
Lb. engleză
CIUGUDEAN
11D
Biologie
RUSU
11:00 11D
Chimie
BÎRGĂOANU
11D
Ed. fizică
IFRIM L.
11D
Lb. română
COSMA
11D
Istorie
ȘTIRBĂȚ
11D
Matematică
MOLDOVEANU
12:00 11D
Matematică
MOLDOVEANU
11D
Lb. franceză
AGACHI
11D
Dirigenție
DOBROTĂ
11D
Fizică
DOBROTĂ
11D
Informatică
PANFIL
13:00 11D
Geografie
DRAGOMIR
11D
Lb. română
COSMA
11D
Lb. română
COSMA
11D
Informatică
PANFIL
14:00 -X-

11E Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 11E
Matematică
BADEA
11E
Informatică
IFRIM A.
B13
11E
Scènes de vie
FORNICA
11E
Informatică
IFRIM A.
B13
11E
Lb. franceză
FORNICA
09:00 11E
Informatică
IFRIM A.
B13
11E
Lb. engleză
DRUG
11E
Ed. fizică
IFRIM L.
10:00 11E
Lb. engleză
DRUG
11E
Religie
MÎȘU
11E
Programare vizuală
PANFIL
11E
Dirigenție
DRUG
11E
Fizică
SANDU
11:00 11E
Lb. română
BOGHIU
11E
Lb. engleză
DRUG
11E
Chimie
GHIUȘ
11E
Matematică
BADEA
11E
Lb. română
BOGHIU
12:00 11E
Lb. franceză
FORNICA
11E
Fizică
SANDU
11E
Fizică
SANDU
11E
Biologie
RUSU
13:00 11E
Geografie
ȘERBAN
11E
Lb. română
BOGHIU
11E
Istorie
PETCU
11E
Economie
PRICOPE
14:00 -X-

11F Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 11F
Lb. română
NEGOIȚĂ
11F
Fizică
DOBROTĂ
11F
Chimie
GHIUȘ
11F
Religie
CAUTIȘ
11F
Matematică
MOLDOVEANU
09:00 11F
Fizică
DOBROTĂ
11F
Dirigenție
GHIUȘ
11F
Lb. română
NEGOIȚĂ
11F
Lb. franceză
PAIZAN
11F
Lb. franceză
PAIZAN
10:00 11F
Matematică
MOLDOVEANU
11F
Lb. engleză
ARITON
11F
Ed. fizică
IFRIM L.
11F
Biologie
RAFAILĂ
11F
Fizică
DOBROTĂ
11:00 11F
TIC
PIȘTEA
11F
Chimie
GHIUȘ
11F
Istorie
PETCU
11F
Lb. română
NEGOIȚĂ
11F
TIC
PIȘTEA
12:00 11F
Economie
PRICOPE
11F
Geografie
ȘERBAN
11F
Matematică
MOLDOVEANU
11F
Matematică
MOLDOVEANU
11F
Lb. română
NEGOIȚĂ
13:00 11F
Lb. engleză
ARITON
11F
Biologie
RAFAILĂ
11F
Lb. engleză
ARITON
11F
Lb. engleză
ARITON
14:00 -X-

11G Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 11G
Religie
CAUTIȘ
11G
Lb. engleză
DRUG
11G
Introducere în studiul sweet flute
ANDRONE
11G
Fizică
TUTUNEA
11G
Matematică
BOROS
09:00 11G
Lb. engleză
DRUG
11G
Fizică
TUTUNEA
11G
Biologie
RAFAILĂ
11G
Lb. română
COSMA
11G
Lb. engleză
DRUG
10:00 11G
Chimie
BÎRGĂOANU
11G
Economie
PRICOPE
11G
Istorie
PETCU
11G
Geografie
DRAGOMIR
11G
Fizică
TUTUNEA
11:00 11G
Lb. franceză
PAIZAN
11G
Lb. română
COSMA
11G
TIC
JIPA
B13
11G
Dirigenție
BÎRGĂOANU
11G
Chimie
BÎRGĂOANU
12:00 11G
Biologie
RAFAILĂ
11G
Ed. fizică
IFRIM L.
11G
Lb. franceză
PAIZAN
11G
Lb. română
COSMA
13:00 11G
Lb. română
COSMA
11G
Matematică
BOROS
11G
Matematică
BOROS
11G
Matematică
BOROS
14:00 -X-

12A Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 12A
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
12A
Geografie
ȘERBAN
12A
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
12A
Filosofie
STICLARU
12A
Istorie
ROMANDAȘ
09:00 12A
Filosofie
STICLARU
12A
TIC
PIȘTEA
12A
Geografie
ȘERBAN
12A
Ed. fizică
SAVA
12A
Literatură universală
FERRANT
10:00 12A
Dirigenție
FRĂȚILĂ
12A
Lb. română
COSMA
12A
Lb. latină
CERCEL
12A
Religie
CAUTIȘ
12A
Lb. română
COSMA
11:00 12A
Istorie
ROMANDAȘ
12A
Științe
SECELEANU
12A
Lb. franceză
AGACHI
12A
Introducere în studiul sweet flute
ANDRONE
12:00 12A
Lb. română
COSMA
12A
Gramatică prin instrumente TIC
BOGHIU
12A
Lb. română
COSMA
12A
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
12A
Lb. franceză
AGACHI
13:00 12A
Lb. franceză
AGACHI
12A
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
12A
Istorie
ROMANDAȘ
12A
Muzică
ANDRONE
14:00 -X-

12B Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 12B
Lb. engleză
DRUG
12B
Filosofie
STICLARU
12B
Lb. română
NEGOIȚĂ
12B
Lb. română
NEGOIȚĂ
12B
Lb. engleză
DRUG
09:00 12B
Lb. română
NEGOIȚĂ
12B
Lb. engleză
DRUG
12B
Ed. fizică
SAVA
12B
Gramatică prin instrumente TIC
BOGHIU
12B
Lb. română
NEGOIȚĂ
10:00 12B
Filosofie
STICLARU
12B
Religie
CAUTIȘ
12B
Istorie
ROMANDAȘ
12B
Literatură universală
FERRANT
12B
Cumunicare și business
BOGHIU
11:00 12B
Geografie
DRAGOMIR
12B
Istoria recentă a Romaniei
ȘTIRBĂȚ
12B
Lb. franceză
PAIZAN
12B
Lb. franceză
PAIZAN
12B
Lb. franceză
PAIZAN
12:00 12B
Istorie
ROMANDAȘ
12B
Lb. latină
CERCEL
12B
Geografie
DRAGOMIR
12B
Lb. engleză
DRUG
12B
Muzică
ANDRONE
13:00 12B
Științe
SECELEANU
12B
TIC
JIPA
B13
12B
Dirigenție
NEGOIȚĂ
12B
Religie
CAUTIȘ
14:00 -X-

12C Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 12C
Lb. engleză
AGACHI
12C
Lb. română
MUTOIU
12C
Matematică
TUDOR
12C
Lb. română
MUTOIU
12C
Dirigenție
TUDOR
09:00 12C
Religie
CAUTIȘ
12C
Matematică
TUDOR
12C
Fizică
DOBROTĂ
12C
Matematică
TUDOR
12C
Informatică
PANFIL
10:00 12C
Fizică
DOBROTĂ
12C
Fizică
DOBROTĂ
12C
Filosofie
STICLARU
12C
Lb. română
MUTOIU
11:00 12C
Lb. română
MUTOIU
12C
Lb. franceză
AGACHI
12C
Ed. fizică
IFRIM L.
12C
Lb. franceză
AGACHI
12C
Matematică
TUDOR
12:00 12C
Informatică
PANFIL
12C
Geografie
DRAGOMIR
12C
Lb. engleză
AGACHI
12C
Istorie
RUGINĂ
12C
Biologie
RAFAILĂ
13:00 12C
Lb. engleză
AGACHI
12C
Informatică
PANFIL
12C
Chimie
BÎRGĂOANU
12C
Lb. engleză
AGACHI
14:00 -X-

12D Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 12D
Ed. fizică
IFRIM L.
12D
Religie
CAUTIȘ
12D
Geografie
ȘERBAN
12D
Lb. română
BOGHIU
12D
Lb. română
BOGHIU
09:00 12D
Matematică
CODREANU
12D
Dirigenție
FORNICA
12D
Matematică
CODREANU
12D
Informatică
PIȘTEA
12D
Informatică
PIȘTEA
10:00 12D
Lb. română
BOGHIU
12D
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
12D
Biologie
SECELEANU
12D
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
11:00 12D
Fizică
DOBROTĂ
12D
Lb. franceză
FORNICA
12D
Fizică
DOBROTĂ
12D
Fizică
DOBROTĂ
12D
Matematică
CODREANU
12:00 12D
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
12D
Matematică
CODREANU
12D
Lb. română
BOGHIU
12D
Chimie
GHIUȘ
13:00 12D
Lb. franceză
FORNICA
12D
Informatică
PIȘTEA
12D
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
12D
Istorie
PETCU
12D
Filosofie
NEAGOE
14:00 -X-

12E Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 12E
Informatică
PIȘTEA
12E
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
12E
Chimie
BÎRGĂOANU
12E
Lb. franceză
PAIZAN
12E
Filosofie
NEAGOE
09:00 12E
Biologie
SECELEANU
12E
Lb. română
NEGOIȚĂ
12E
Fizică
TUTUNEA
12E
Lb. română
NEGOIȚĂ
12E
Religie
CAUTIȘ
10:00 12E
Istorie
ROMANDAȘ
12E
Fizică
TUTUNEA
12E
Lb. franceză
PAIZAN
12E
Fizică
TUTUNEA
12E
Lb. română
NEGOIȚĂ
11:00 12E
Dirigenție
ȘERBAN
12E
Matematică
BOROS
12E
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
12E
Matematică
BOROS
12E
Lb. română
NEGOIȚĂ
12:00 12E
Ed. fizică
IFRIM L.
12E
Matematică
BOROS
12E
Informatică
PIȘTEA
12E
Matematică
BOROS
13:00 12E
Lb. engleză
FRĂȚILĂ
12E
Geografie
ȘERBAN
12E
Informatică
PIȘTEA
14:00 -X-

12F Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 12F
Lb. franceză
HANGANU
12F
TIC
PIȘTEA
12F
Lb. engleză
DRUG
12F
Lb. engleză
DRUG
12F
Ed. fizică
SAVA
09:00 12F
Matematică
JUPENSCHI
12F
Istorie
ROMANDAȘ
12F
Lb. română
MUTOIU
12F
Filosofie
NEAGOE
10:00 12F
Religie
CAUTIȘ
12F
Lb. română
MUTOIU
12F
Chimie
BÎRGĂOANU
12F
Matematică
JUPENSCHI
12F
Lb. engleză
DRUG
11:00 12F
Lb. engleză
DRUG
12F
Biologie
RAFAILĂ
12F
Lb. română
MUTOIU
12F
Matematică
JUPENSCHI
12F
Lb. română
MUTOIU
12:00 12F
Fizică
SANDU
12F
Chimie
BÎRGĂOANU
12F
Geografie
ȘERBAN
12F
Fizică
SANDU
12F
Matematică
JUPENSCHI
13:00 12F
Biologie
RAFAILĂ
12F
Fizică
SANDU
12F
Fizică
SANDU
12F
Dirigenție
JUPENSCHI
14:00 -X-

12G Subgrup automat
Luni Marţi Miercuri Joi Vineri
08:00 12G
Lb. română
MILOIU
12G
Chimie
GHIUȘ
12G
Lb. franceză
AGACHI
12G
Matematică
MOLDOVEANU
12G
Chimie
GHIUȘ
09:00 12G
Matematică
MOLDOVEANU
12G
Lb. engleză
ARITON
12G
TIC
JIPA
B13
12G
Religie
CAUTIȘ
12G
Matematică
MOLDOVEANU
10:00 12G
Lb. engleză
ARITON
12G
Lb. română
MILOIU
12G
Lb. română
MILOIU
12G
Ed. fizică
SAVA
11:00 12G
Fizică
SANDU
12G
Fizică
SANDU
12G
Matematică
MOLDOVEANU
12G
Geografie
DRAGOMIR
12G
Lb. română
MILOIU
12:00 12G
Istorie
ȘTIRBĂȚ
12G
Biologie
SECELEANU
12G
Chimie
GHIUȘ
12G
Lb. franceză
AGACHI
12G
Filosofie
NEAGOE
13:00 12G
Dirigenție
MOLDOVEANU
12G
Biologie
SECELEANU
12G
Fizică
SANDU
12G
Fizică
SANDU
14:00 -X-